سفارش جا کارتی تبلیغاتی چرمی + فلزی ( جاکارتی تبلیغاتی با چاپ لوگو )

سفارش عمده جاکارتی تبلیغاتی چرمی و فلزی

یکی از بهترین ایده برای تبلیغ برند و شرکت شما استفاده از وسایلی است که هر روزه مورد استفاده مشتریان احتمالی شما قرار میگیرد.

یکی از این وسایل کاربردی جاکارتی میباشد که در تمام سنین و برای هر جایگاهی مورد استفاده است و می تواند نام برند شما را در ذهن مشتریانتان ثبت کند.

به همین دلیل بسیار مهم است که تولیدکننده‌ای را انتخاب کنید تافعالیت برندینگ شما بهترین اثر را بر روی ذهن مشتری بگذارد.

برای سفارش جاکارتی تبلیغاتی چرم با بهترین متریال و همراه با چاپ لوگو و شعار برند شما در طرح ها و رنگ های مختلف می‌توانید با کارشناسان بخش فروش رادین چرم تماس بگیرید.

بهترین نوع جا کارتی تبلیغاتی کدام است؟

در بین انواع جاکارتی تبلیغاتی موجود در بازار دو نوع جاکارتی فلزی یا استیل، جاکارتی مگنتی و جاکارتی زیپ دار شیک ترین نوع جاکارتی برای برندینگ می باشد . جنس و نوع این جاکارتی ها به شکلی است که حس ارزشمند بودن و شیک بودن را به مشتریانتان القا می کند. به دلیل حس خوب این هدیه از برند شما نیز یک حس خوب باقی خواهد ماند.

در تولیدی کیف چرم رادین جاکارتی‌های تبلیغاتی در انواع مختلف تولید می‌شوند که می‌توانید هر کدام را مطابق با سلیقه خود و شناخت مشتریانتان سفارش دهید. تمامی جاکارتی ها از چرم مصنوعی با کیفیت بالا تولید شده و در خرید عمده همراه با تضمین کیفیت محصول ارائه می‌شود.

 

انواع جا کارتی تبلیغاتی قابل سفارش در رادین چرم

جاکارتی تبلیغاتی موجود در رادین چرم به دو شکل جاکارتی فلزی تبلیغاتی و چرمی به صورت عمده تولید شده و قابل سفارش می‌باشد. در ادامه ویژگی هر یک از انواع جاکارتی را بیان خواهیم کرد :

— ویژگی جاکارتی فلزی تبلیغاتی 

جا کارتی فلز تبلغاتی در دو نوع ترکیب فلز و چرم و یا فلزی موجد هستند. متریال به کار رفته در آنها بسیار با کیفیت بوده و ظاهر بسیار جذابی دارند. این نوع از کیف ها بسیار پرفروش بوده و برای انواع همایش و سمینارها بسیار مناسب هستند. 

— ویژگی جاکارتی چرمی تبلیغاتی

این نوع جاکارتی از چرم اصل و باکیفیت تهیه شده است. کیفیت آن بسیار بالاست و یک هدیه مناسب برای تبلیغات و برندسازی هویت کسب و کار شما می‌باشد. جاکارتی چرمی تبلیغاتی را در انواع همایش ها و به انواع مشتریان با ارزش خودو حتی کارکنان خود می‌توانید هدیه دهید.

نمونه های بیشتر جاکارتی تبلیغاتی چرمی و فلزی

تولیدی جاکارتی تبلیغاتی فلزی و چرمی

1
کیفیت متریال

چم متریال اصلی در خرید جاکارتی عمده می باشد که خوشبختانه در گروه تولیدی رادین چرم این متریال را در کیفیت بالا خریداری کرده و به دست مشتریانش می رساند. سالها اعتبار این گروه تولیدی به خوبی گواه این موضوع می باشد. 

در باقی متریال نیز سعی شده بهترین کیفیت در کنار بهترین قیمت ارائه شود. کیفیت دوخت و پرس این جاکارتی ها در بهترین نوع خود می‌باشد.

خرید عمده جاکارتی چرم
جاکارتی تبلیغاتی
2
نمونه کارهای مختلف

یکی از راه های انتخاب بهترین تولید کننده، نمونه کارهای او می باشد. رادین چرم علاوه بر آن که بهترین تولید کننده در نمایشگاه کیف و کفش شده است، نمونه کارهای مختلفی را نیز دارد که نشان دهنده‌ی کیفیت محصولات تولیدی این برند می‌باشد

3
کیفیت چاپ

یکی از موضوعات مهم در برندینگ کیفیت چاپ لوگو و برند شما بر روی محصولات تبلیغاتی می باشد. کیفیت چاپ بر روی محصولات باید به قدری زیبا باشد که برای مشتری به یاد امدنی باشد. 

همچنین مدت دوام چاپ نیز بسیار مهم است. هرچه دوام چاپ بیشتر باشد ظاهر محصول بهتر حفظ می شود و تعداد افراد بیشتری با برد شما آشنا می شوند.

تولیدی جاکارتی چرم در تهران

جاکارتی تبلیغاتی رادین، انتخابی مناسب برای برندینگ

اگر تمایل دارید لبخند رضایت را در صورت مشتریان خود ببینید و یک تبلیغات برندینگ موثر داشته باشید می توانید با مشاوران ما در رادین چرم تماس بگیرید. این کارگاه تولیدی سالها در زمینه تولید انواع محصولات چرم فعالیت کرده و امروزه نیز با تخصصی تر کردن دستگاه ها و فعالیت خود توانسته رضایت بخش عظیمی از مشتریان خود را جذب نماید.

کوتاه و متخصر در مورد جا کارتی تبلیغاتی
✅جنس جا کارتی تبلیغاتی  چرمی – فلزی
✅مناسب  انواع تبلغات برندسازی
✅ ارسال به سراسر کشور
✅ موجودی  قابل سفارش به صورت عمده