خرید عمده جاکارتی

فروش عمده جاکارتی های رادین چرم با توجه به سلیقه مشتریان و نظر آنها در مدل های مختلف قابل تولید می باشد.
اگر به عنوان هدایای سازمانی خود به دنبال خرید عمده جاکارتی هستید، تمامی طرح های جاکارتی رادین چرم با درج لوگو و شعار شرکت شما قابل سفارش است تا یک یادگاری به یاد ماندنی برای افراد سازمان شما باشد.

این محصول انتخاب بسیار مناسبی برای شرکت هایی است که قصد تبلیغات گسترده و بادوام را دارند. تمامی طرح های جاکارتی قابل سفارش با برند شرکت شما برای تبلیغات می باشد.

مدل های موجود در تولیدی جاکارتی رادین :

  • جاکارتی دکمه دار
  • ست های دو تیکه
  • جاکارتی های دور زیپ
  • جاکارتی آسانسوری
  • سه لته
  • جاکارتی مگنتی
  • جاکارتی آلبوم دار
  • جاکارتی دو لت

تمامی این مدل های قابل سفارش در طرح و رنگ مد نظر شما می باشد.

جاکارتی فلزی با رویه چرم

نمونه طرح های تولید شده

آشنایی با تولیدی جاکارتی رادین

پخش ویدیو

چرا رادین چرم را برای خرید عمده جاکارتی انتخاب کنیم ؟

1

پاسخگویی به تمام سلیقه ها

با افزایش کاربرد انواع کارت های اعتباری در زندگی روزمره استفاده از انواع جاکارتی را افزایش داده است با توجه به آنکه سلیقه مشتریان متفاوت است بهترین فروشگاه آن است که بتواند پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان باشد طرح های متنوع تولید شده در رادین چرم می تواند پاسخگوی سلیقه تمام مشتریان شما باشد

جاکارتی دو لتی فانتزی دخترانه
جاکارتی دولتی
2

حفظ زیبایی در کنار تنوع

البته تنوع محصولات به تنهایی قادر نخواهد بود مشتریان شما را راضی نگه دارد بلکه ظاهر جذاب و کیفیت تولید و خروجی کار نیز بسیار اهمیت دارد. رادین چرم با استفاده از نیروهای خبره و ماشین آلات گسترده در کنار کیفیت بالای مواد اولیه استفاده شده، کیفیت بالای ظاهر کار را نیز مد نظر قرار داده است.

3

قیمت به صرفه

اگر قصد خرید عمده جاکارتی را دارید حتما به دنیال تولیدی هایی می گردید که در کنار حفظ کیفیت قیمت مناسبی را به شما ارائه دهند. رادین چرم با سالها تجربه در حوزه تولید محصولات چرمی توانسته در کنار تهیه متریال باکیفیت قیمت تمام شده را به قیمت مناسبی تبدیل کند.

جاکاتری زیپ دار

اگر رضایت مشتریانتان اولیت شماست!

برای تولیدی جاکارتی رادین دیدن رضایت مشتریان و ادامه همکاری یک اولویت است! اگر برای شما هم چنین اولویتی وجود دارد ما در کارخانه رادین می توانیم با تضمین کیفیت محصولات خود این اولویت را برای شما فراهم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.